Prawo jazdy - szkola-mucharz.pl

Praca dla instruktora prawa jazdy

Zatrudnimy instruktora z doświadczeniem na prawo jazdy kategorii B. Zachęcamy do aplikowania.

WOŚP 2019

13 stycznia 2019 roku - WOŚP w 2019 roku - pomaganie jest dziecinnie proste! Wspierajmy akcję Jurka Owsiaka!

Życzenia Świąteczne od zespołu Szkoła Mucharz

Instruktaż na temat parkowania po zmroku dla zaawansowanych

Szkolenie to odbędzie się już za niedługo, a kierujemy je do wszystkich nauczyciel na prawo jazdy.

Podpowiedzi na temat szkolenia kierowców

Szkolenia kierowców wcale nie są łatwe, dlatego zachęcamy do ciągłego rozwoju w temacie szkoleń.

26 Finał WOŚP

14 stycznia 2018 roku - 26 Finał WOŚP dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Wspieraj akcję Jurka Owsiaka!

Literatura przedmiotu na temat ochroniarstwa

Z poniższej literatury dowiesz się wiele na temat ochroniarstwa

Bibliografia objaśniająca techniki ochorniarskie

Czy wiesz, że możesz się sam dokształcić z technik ochroniarstwa? Możesz to zrobić dzięki dostępnej literaturze

Zalecenia o szkoleniu kierowców dla początkujących

Szkolenie z zaleceń w szkoleniach dla kierowców. Zajęcia rozbudowane o wiele przykładów.